Shape Club yenilendi…

1442313413_Shape_Club__4_

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’in bünyesinde hizmet veren sağlıklı yaşam ve spor kulübü Shape Club, yeniden düzenlenen 3 bin 500 metrekarelik çalışma alanlarıyla sezona merhaba dedi. Shape Club, uzman eğitmenleriyle sporseverlere farklı deneyimler yaşatmayı hedefliyor.

PERSONAL TRAINING İLE SINIRLARINIZI ZORLAYIN…

Shape Club; Shape Cross Fit, Reformer Pilates, Gravity Yoga, Kick Box, Yüzme, Aqua Baby, Power Plate, Fitness gibi alanlarda özel ders imkânı sunuyor. Kardiyo aletlerinin tümünde multimedya ve internet imkânı sağlayan Shape Club’da kişiye özel derslerin yanı sıra outdoor çalışmaları, seminerler, doğa gezileri, master class, workshop, uluslararası sertifika programlarının da yapıldığı sağlık yaşam ve spor klubü, yeni sezonda grup derslerine de ev sahipliği yapıyor.

GRUP DERSLERİ İLE EĞLENEREK KİLO VEREBİLİRSİNİZ…

Street Work, Power Punch, Bokwa, Fit Challenge, Body Bar, Kids Gym, Zumba, Pilates, Spinnning, Cardio Fit, Kick Box, Yoga, Bosu Cardio, Gym Stick, Atletic Core ve Trx gibi haftada 50 saat olan grup dersleriyle, üyeler eğlenerek vücutlarını forma sokacaklar.

1442313572_Shape_Club__1_

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı