Samsung’un 2. teknoloji merkezi Bağdat Caddesi’nde!

Dünyanın sayılı elektronik devlerinden Samsung, ikinci büyük teknoloji merkezini Bağdat Caddesi Erenköy’de açtı. Türkiye elektronik pazarının yüzde 50’den fazlasını kontrol eden firma, geçen sene Emaar AVM içerisinde 2 bin metrekarelik dünya çapındaki en büyük mağazasını hizmete sokmuştu. Buradaki olumlu dönüşler baz alınarak, geçtiğimiz günlerde Bağdat Caddesi üzerinde ikinci teknoloji merkezinin açılması kararı alındı.

Bin 500 metrekarelik alan üzerinde iki katlı olarak hizmet verecek olan Samsung Erenköy Bağdat Caddesi Şubesi, ilk katta elektronik ve cep telefonu gibi ürünlerini sergilerken, ikinci katta beyaz eşya ve TV gibi ürünlerini müşterileriyle buluşturacak. Haftanın yedi günü açık olacak mağazada, cihaz ve aksesuar satışının yanı sıra deneyim merkezi ve gelenlere hizmet verecek bir kafe de bulunuyor.

Samsung Bağdat Caddesi

SANAL GERÇEKLİK GÖZLÜĞÜNE YOĞUN İLGİ…

Son zamanlarda herkesin gözdesi olan 4 boyutlu Gear VR sanal gerçeklik gözlüğü, teknoloji merkezine gelenler tarafından deneniyor ve büyük ilgi görüyor. Samsung Erenköy Bağdat Caddesi Şubesi, Cadde’ye markalar bazında yeni bir dinamizm getirecek gibi gözüküyor.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı