Sağlıklı yaşam tutkunları Caddebostan’da buluşuyor

Sağlıklı yaşam tutkunları 16 Mayıs Cumartesi günü İstanbul Caddebostan’da gerçekleştirilecek ve bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Fitness Tour İstanbul etkinliğinde buluşuyor. Reebok, dbu etkinlik kapsamında düzenlenecek olan Battle Of Bosphorus CrossFit Challenge’15 CrossFit tutkunlarını heyecanlı bir çekişmeye davet ediyor.

Reebok, fitness’ı ve fit yaşam biçimini daha iyi anlatmak, fitness’ın sadece sporculara ve profesyonel atletlere değil aynı zamanda spor yapmayı seven, hayatın içinden kitlelere hitap ettiğini göstermek üzere bu yıl ikinci kez Fitness Tour İstanbul etkinliğini düzenliyor. Etkinliğe katılan spor tutkunlarını özel fitness alanında DJ eşliğinde temel egzersiz eğitimleri, deneyimli eğitmenlerle etkinlikler ve sürprizlerle dolu bir gün bekliyor.

CrossFit Tutkunları Battle Of Bosphorus CrossFit Challenge’15 Finalinde Buluşuyor

Fitness Tour İstanbul 2015 kapsamında Reebok, geçen sene ilkini düzenlediği CrossFit yarışmasını bu sene tekrar CrossFit severlerle buluşturuyor. Battle Of Bosphorus CrossFit Challenge 2015, seçili CrossFit Box’lar ile birlikte yürütülüyor. İlki 13 Nisan, ikincisi 20 Nisan ve üçüncüsü 27 Nisan tarihinde olan ön elemeler, CrossFit tutkunlarının katılımı ile sonuçlanarak, dereceye giren ilk 50 erkek ve ilk 20 kadın yarışmacı 16 Mayıs’taki finale katılmaya ve 2.000 Euro’luk büyük ödül için yarışmaya hak kazanıyor. Heyecanla beklenen finali merak eden herkese aynı alanda kurulacak olan dev tribünden yarışmayı izleme fırsatı da sunuluyor. Yarışma ile ilgili tüm detaylar ve özel ödüller için battleofbosphorus.com adresinde yer alıyor.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı