Özgürlüğe yelken açın!..

Türkiye’nin ilk profesyonel yelken okulu olan İstanbul Yelken Akademisi; yelkenle tanışmak, tekniklerini geliştirmek, tecrübe kazanmak veya hayatın stresinden kaçmak isteyen herkesi yelken öğrenmeye davet ediyor.

Kalamış Yat Limanı bünyesinde oluşturulan merkezde her yaş grubu ve her seviyeye uygun eğitim veren İstanbul Yelken Akademisi, ayrıca sahip olduğu bilgi birikimini ve  malzemelerini de paylaşıyor.

“YELKENİ PAHALI BİR SPOR OLMAKTAN ÇIKARDIK…”

Konu hakkında Kadıköy Life Dergisi’ne açıklamada bulunan yelken hocası İsmet Özbakır; “Üç tarafı denizlerle çevrili olan ülkemizde yelken sporunu yaygınlaştırmayı ilke edinmiş, profesyonel ve deneyimli kadrosuyla hizmet sunan İstanbul Yelken Akademisi olarak, yelkeni pahalı bir spor olmaktan çıkarıp, küçük büyük herkesin denizden keyif almasını amaçladığımızdan dolayı hizmetlerimizi her bütçeye uygun olarak fiyatlandırdık” dedi.

İSTER BİREYSEL, İSTER TAKIM HALİNDE…

Ekiplerinin doğayla uyum içinde gerçekleşen takım çalışmasına verdiği özen kadar eğlenceye de önem verdiğini belirten Özbakır, geliştirdikleri kurs programları doğrultusunda yelken sporunu gerek bireysel gerek takım halinde yapmak isteyenler için hazırladıkları farklı seçeneklerle hizmet verdiklerini ifade etti.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı