Nursema Öztürk’e sürpriz doğum günü

Kadıköy Life Dergisi yazarlarından ünlü içmimar Nursema Öztürk’e, sürpriz bir doğum günü partisi düzenlendi. Eşi Mustafa Öztürk tarafından planlanan parti, geçtiğimiz akşam Fenerbahçe Dalyan Club Moja Bar’da gerçekleşti. Çoğunluğu aile çevrelerinden olmak üzere 60 kişinin katıldığı partide eğlence doruktaydı.

Nursema

ŞAŞKINLIĞINI GİZLEYEMEDİ…

Aynı zamanda öğretim üyesi ve Tasarım Parkı’nın da kurucusu olan Yüksek İçmimar Nursema Öztürk, karşılaştığı sürpriz doğum günü partisi karşısında hayli şaşırdığını dile getirdi. Eşinin kendisine “Bu doğum gününde baş başa bir akşam yemeği yiyelim” diyerek mekana getirdiğini ve böyle bir organizasyonu beklemediğini söyleyen Öztürk; “Çok hoş bir sürpriz oldu. Bilgi sızmadığına göre belli ki yoğun emek harcanmış. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

ata (2)

“ANKARA RÜZGARI ATA” SAHNE ALDI…

Partinin bir başka sürprizi daha vardı. 1960’lı yılların en popüler Türk Sanat Müziği eserlerinden olan “Ankara Rüzgarı” isimli şarkıyı 30 yıl sonra İspanyol ezgileriyle seslendirerek büyük bir çıkış yakalayan Ata, gecede sahne aldı. Aynı zamanda Nursema & Mustafa Öztürk çiftinin dostları da olan Ata ve orkestrası, bu gece için çalışmak oldukları Bodrum’dan özel olarak geldiler. Ata’nın kızı Ece ile birlikte seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar, gecenin unutulmaz olmasında önemli rol oynadı.

Nursema 2
Sürpriz doğum günü partisinin konukları arasında Nursema Öztürk’ün annesi ve ablası da vardı. Onlar da Nursema Hanım kadar duygu yükü ile doldular…
Nursema 6
Nursema Öztürk’e nice yıllar dileklerini ileten dostları arasında Canan & Kadir Toprakkaya çifti de vardı…
Nursema Öztürk
Nursema Öztürk, gecenin sonuna kadar hiç oturmadı…
Nursema Öztürk
“Nice Yıllar Nursema” çerçevesinin içine ilk olarak ailesi girdi…
Nursema 7
Aynı zamanda öğretim üyesi ve Tasarım Parkı’nın da kurucusu olan Yüksek İçmimar Nursema Öztürk, karşılaştığı sürpriz doğum günü partisi karşısında hayli şaşırdığını dile getirdi…
ata (1)
Ata’nın kızı Ece ile birlikte seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar, gecenin unutulmaz olmasında önemli rol oynadı…

nursema 5

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı