Ne kadar çok seviliyorsun Zafer Kazak!..

Bir insan hayatında ne kadar mutlu olabilir? Bu sorunun yanıtını muhteşem bir sürprizle yaşadı Kadıköy’ün sevilen diş hekimi Zafer Kazak…

Eşi Hülya Hanım’ın hazırladığı 50. Yaş Sürpriz Doğumgünü Partisi’nde özel günü için yurtdışından ve Türkiye genelinden akrabaları ve arkadaşları bir haftadır hazırladıkları ortak planı eyleme koydu, Wyndham İstanbul Kalamış Marina Otel’de gözyaşlarına boğan anlar yaşandı.

BU HEYECAN ADAMI BAYILTIR…

Yıllardır görmediği okul arkadaşları, çocukluk arkadaşları, en çok sevdiği dostları, akrabaları, çalışma arkadaşları; 50 yaşına giren Medicadent Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri Yönetim Kurulu Başkanı Diş Hekimi Zafer Kazak’a “işte seni bu kadar çok seviyoruz” dedirtmek için bir hafta önce harekete geçti. Yer, zaman ve etkinlik ayrıntıları planlandı. Sonrasında yaşananlar ise, herkese nasip olmayacak görüntülerdi.

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU…

Etkinlikten haberi olmayan Zafer Kazak arkadaşları tarafından Wyndham İstanbul Kalamış Marina Otel’e getirildi. Restoran’a ilk adımlarını attığında karşısına yüzlerce sevenini gören Zafer Kazak büyük şaşkınlık ve heyecan yaşadı. Eşi İdealdent Sağlık Ürünleri Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Kazak, kızları İzel ve Naz başta olmak üzere İstanbul cemiyetinin tanınmış isimleri Nihat Boytüzün, Salih Keçeci, Sabri Yiğit ve Ömer Faruk Çavuşoğlu gibi isimlerin de yer aldığı davetliler, tek bir ağızdan Kazak’ı tebrik etti. Sürpriz karşısında duygu dolu anlar yaşayan ünlü diş hekimi, gözyaşlarına boğuldu. Wyndham İstanbul Kalamış Marina Otel yönetimi de özel gününde Kazak Ailesi’nin yanındaydı.

İZEL KAZAK TÜM SALONU AĞLATTI…

Babasına yazdığı duygu ve düşüncelerini davetlilerle de paylaşan İzel Kazak’ın mikforonu eline aldığı anlarda duygu yoğunluğu zirveye çıktı. Zafer ve Hülya Kazak ile birlikte birçok davetlinin gözyaşlarını tutamaması dikkat çekti. Zafer Kazak, “Hayatımın en anlamlı günüydü” diyerek sürpriz etkinliği hazırlayan eşine, ailesine ve tüm sevenlerine teşekkür etti.

Özel günün tüm ayrıntıları, Kadıköy Life Dergisi’nin yeni sayısında yer alacak…

 

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı