Moshonis akşamları Cadde’nin yeni trendi…

İsmail Şef’in Bağdat Caddesi’ne kazandırdığı Moshonis Balıkçısı, Cadde’nin trendi olmayı başardı. Önceleri hafta sonlarında dolu olan mekan, şimdilerde hafta içinde de dolup taşmaya başladı.

Geçtiğimiz akşam mekanda objektiflerimize takılan konuklar arasında ünlü kuyumcu Ferit Kasar ve Amerika’dan gelen dostları da vardı. Damak zevkine düşkünlüğü ile bilinen Ferit Kasar’ın neden bu mekanı tercih ettiğini sormak üzereydik ki, müthiş bir aroması ile karides güveç geldi ve sorma gereği duymadık.

Michele Okarmus, Richard Okarmus, Sona Kasar, Ferit Kasar ve Lara Kasar…

Moshonis akşamlarında Amerika’dan konuk ağırlayan bir başka masa ise Kahratlı Ailesi idi. Los Angeles’ta yaşayan Jale & Ziya Buçukoğlu çiftine “Hoşgeldiniz yemeği” anlamı da taşıyan buluşmada konuşulan konu ise İstanbul’un değişimi oldu. Amerikan inşaat şirketi Foster Wheeler’ın Genel Müdürü Ziya Buçukoğlu; “Türkiye inşaat sektöründe büyük gelişme kaydetti. Övgüyle takip ediyoruz” dedi.

Ayrıntılar, Kadıköy Life Dergisi sayfalarında…

Gecenin sonunda her iki masa da ayrılırken, İsmail Şef ve Murat Gülarslan’a böylesine güzel bir lezzet noktasını Cadde’ye kazandırdıkları için teşekkür ettiler. Gülay Kahratlı, Ayşegül Saruhanoğlu,  Av. Armağan Bülent Kahratlı, Ziya Buçukoğlu, Hakan Sauhanoğlu, Mehmet Ali Alkan, Gülseren Alkan ve Jale Buçukoğlu…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı