Melahat Tanıtkan’a geçmiş olsun

Bağdat Caddesi’nin ünlü gayrimenkul danışmanlarından Recai Tanıtkan’ın sevgili eşi Melahat Tanıtkan’a geçmiş olsun ziyaretleri sürüyor. Geçtiğimiz gün Memorial Hastanesi Ataşehir’de başarılı bir operasyon geçiren Tanıtkan’ın safra kesesi ve oluşan taşları, ileride tehlike yaratmaması için alınmıştı.

Memorial Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Köksal Bilgen’in gerçekleştirdiği ameliyatın son derece başarılı geçtiği bilgisini veren hastane yönetimi, Melahat Tanıtkan’ın 29 Temmuz günü taburcu işlemlerinin yapılacağı bilgisini verdi. Recai Tanıtkan ise, Kadıköy Life Dergisi’ne yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

“Geçtiğimiz yıl geçirdiğim bypass operasyonu için de burayı çok uzun araştırmalardan sonra tercih etmiştim. Duyduğum büyük memnuniyet sonrasında eşim için de burayı tercih ettim ve çok memnun kaldım. Bütün dostlarıma da tavsiye ettim. Buradan aracılığınızla kat hizmetleri görevlilerinden hemşirelere, doktorlardan hocalarımıza ve hastane yönetimine sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim.”

melahat tanıtkan (2)

melahat tanıtkan (1)

melahat tanıtkan (4)

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı