Medicana Kadıköy’de doğan bebekler 1. yaşlarını kutladı

Medicana Kadıköy Hastanesi tarafından düzenlenen “Medicanalı Bebekler İçin Kutlamalar Başlasın” etkinliği kapsamında, Kasım ayında doğan bebekler birinci yaşlarını kutladı. Hastanenin birinci kuruluş yıldönümünü de bu vesileyle kutlayan sağlık çalışanları ve yöneticileri, Kasım bebekleriyle unutulmaz anlar yaşadı.

Kutlamalara Medicana Kadıköy Hastanesi Genel Müdürü Dr. Yalçın Gürsoy Yıldırım, Genel Müdür Yardımcısı Özlem Bilgili, çocuk sağlığı uzmanları, Bebeğim Geliyor Merkezi Kurucusu Esra Ertuğrul, hastanede doğan bebekler ve aileleri katıldı. Çok sayıda bebek ve ailesini bir araya getiren program dahilinde, Medicana Sağlık Grubu bünyesinde tüm branşlarda multidisipliner sağlık hizmeti sunan, hastalıkların tanı ve tedavisinde çalışmalarını sürdüren çocuk sağlığı uzmanları, yenidoğan ve 0-1 yaş çocuklarının sağlığı ve beslenmesi hakkında önemli bilgiler verdi.

Medicana Kadıköy Hastanesi

MEDICANA BEBEKLERİYLE SÜRDÜRÜLEBİLİR ORGANİZASYONLAR DEVAM EDECEK…

Medicana Kadıköy Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Özlem Bilgili, etkinlikte yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Hastanemizin birinci yılını doldurduğu bugünlerde, merkezimizde doğan ilk bebeklerimizin birinci yaşlarını hep birlikte kutlamak istedik. Hem onları görmek hem de ailelerimizin birinci yaş sevincine ortak olmak istedik. Kadın doğum uzmanımız ve çocuk hastalıkları uzmanlarımızla hem annelerin hem de bebeklerimizin sağlık durumlarını görmek istedik ve uzun bir aradan sonra yan yana gelmek istedik. Ailelerin sorularına yanıt bulmaya çalıştık. Ayrıca anne, baba, kardeş, anneanne, babaanne ve dedelerle keyifli bir gün geçirdik. Medicana bebekleriyle sürdürülebilir organizasyonlarla dönem dönem bir araya gelmek için çalışmalarımız devam edecek. Bugün bizimle bu sevince ortak olan tüm ailelere çok teşekkür ediyoruz.”

ÇOCUKLAR VE AİLELERİ DOYASIYA EĞLENDİ…

Buluşmanın moderasyonunu yürüten emzirme danışmanı Esra Ertuğrul ise; “Hem hastanenin hem de etkinliğin birinci yaşı kutlu olsun. Bebeklerimiz ve ailelerimizle pasta kestik, çok güzel bir kutlama oldu. Hastanenin de bebeklerin doğum günlerini unutmayarak, böyle bir organizasyon vesilesiyle sağlıklarını merak edip davet etmesi çok ince bir davranış. Biz de bu vesileyle çok keyifli saatler geçirdik. Medicana Kadıköy Hastanesi’ne teşekkür ederiz” dedi. Doğum gününde MBA Okulları’nın hazırladığı oyun, workshop ve dans kulübüyle çocuklar doyasıya eğlendi. Etkinlik, pasta kesimi ve ikram sunumuyla sona erdi.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı