Magnum İstanbul Store kapalı gişe

Geçtiğimiz gün Türkiye’nin ilk dondurma marketi olarak Bağdat Caddesi’nde kapılarını açan Magnum Istanbul Store, adeta kapalı gişe gidiyor. Cadde’nin en popüler noktası olan Şaşkınbakkal’da açılan dondurma marketinin önünde uzun kuyruklar oluşuyor.

Geç saatlere kadar süren kuyruklarda sıra beklemeyi göze alan dondurma tutkunları, oturacak yer bulamamayı da göze alarak mağaza girişine uzanan basamaklarda oturuyor. Bu durumu fark eden Magnum Istanbul Store yönetimi, basamaklara minderli çözüm bile bulmuş.

Magnum (3)

AÇILIŞINA ÜNLÜ İSİMLER KATILDI…

Magnum İstanbul’un 22 Mayıs akşamı gerçekleşen açılışına magazin dünyasının ünlü isimleri katıldı. Aralarında Tülin Şahin, Berrak Tüzünataç, Ece Sükan, Buse Terim, Kerem Tunçeri ve Mert Aslan gibi isimlerin bulunduğu açılış hayli renkli geçti.

Magnum İstanbul Store

KİRASI ÇOK YÜKSEK…

Bağdat Caddesi’nin en popüler lokasyonunda açılan Magnum İstanbul’un yerinde daha önce Hello Kity vardı. Ancak kirasının çok yüksek olması nedeniyle ayrılmak zorunda kalan markanın yeri hemen dolduruldu. Uzmanlar, iki büyük dükkandan oluşan Magnum İstanbul Store’un “hava parası” dışında aylık kirasının 200 bin liranın altında olamayacağı konusunda görüş bildiriyor.

Magnum Istanbul Store

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı