MACFit, 83. kulübüyle CKM’de!

Türkiye’nin en büyük spor kulübü zinciri Mars Sportif, MACFit kulüpleriyle büyümesini sürdürüyor. Spora yeni başlayan üyeler, Caddebostan Kültür Merkezi’ndeki MACFit kulübünde bireysel ve grup dersleriyle hayalini kurduğu sportif vücuda kavuşacak, sauna hizmetiyle de spor sonrası yorgunluğunu atacak.

Özel olarak tasarlanmış konseptiyle Türkiye’yi daha fit bir hale getirmeyi hedefleyen Mars Sportif’in 83. kulübü, Caddebostan Kültür Merkezi’nde hizmete girdi. MACFit’in yüksek kalite standartları ile hazırlanan ve 1.060 metrekare üzerine kurulan MACFit CKM, 125 TL’den başlayan fiyatlarla hem tecrübeli hem de spora yeni başlayan üyeleri, hayallerini kurdukları sportif vücuda kavuşacak. Alanında uzman eğitmenlerin görev yaptığı, son teknoloji ekipmanlara sahip kulüpte bireysel ve grup derslerinin yanı sıra üyeler, havlu ve sauna hizmetlerinden de ayrıcalıklı olarak faydalanabilecek.

BAHAR UÇANLAR: TÜRKİYE’Yİ SPORLA BULUŞTURUYORUZ…

Türkiye’nin 12 şehrinde 200 binden fazla üyeye spor yaptırdıklarını belirten Mars Sportif CEO’su Bahar Uçanlar, konu ile ilgili yaptığı açıklamada ”Üyelerimize eşsiz bir fitness deneyimi yaşatmak için çalışıyoruz. Spor ve egzersizi her bireyin hayatının ayrılmaz bir parçası yapmak için MACFit kültürü ve kalitesini, uygun fiyatlarla farklı lokasyonlarda üyelerimizle buluşturmaya devam edeceğiz. Bu yılın sonuna kadar kulüp sayımızı 90’a çıkarmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

MACFit

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı