MA Home Decor, Suadiye’de açıldı

Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümü mezunu Meltem Araslı, ev tekstiline yönelik butik kumaş mağazası MA Home Decor’u Suadiye’de açtı. Estetik ve mekanın ruhunu yansıtan perde tasarımları yapan, ayrıca kendi kumaş koleksiyonun yanı sıra müşterilerinin hayalindeki desenleri de kumaşa işleyen Araslı, Bağdat Magazin’e yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

“Bu mağazayı sektörel bir boşluğu kapatmak için açmadım. Aldığım eğitim sayesinde çizim, tasarım ve renk bilgimi müşterilerimle paylaşıp, beklentilerinin çok üstünde bir hizmet verebilmek amacındayım. MA Home Decor olarak desende özgür ve limitsiz olmamız nedeniyle perde ve döşemelik kumaş sektörüne yenilikçi ürün, hizmet ve deneyimlerimiz ile daha iyi bir çözüm süreci yaratıyoruz. Projelerin bir bütün olarak yapılması gerektiğini savunup, sadece kumaş mağazası kimliğinden farklı ücretsiz dekorasyon hizmeti de vermekteyiz.”

Meltem Araslı, kaliteli bir yaşam alanının insana bir yatırım olduğuna inanıyor. Bu doğrultuda MA Home Decor’un hedefi ise, siz ne seviyorsanız tecrübelerini ona ekleyerek size özel, estetik duruşu güçlü, stil sahibi ve huzurlu yaşam alanları sunmak…

MA Home Decor

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı