LC Waikiki, Bebek Koleksiyonu ile bahar rüzgarları estiriyor

LC Waikiki, tarz sahibi olan bebekler için capcanlı bir bebek koleksiyonu hazırladı. Kızlar kadar erkekler için de renkli bir koleksiyon sunan LC Waikiki, ana renklerin yanı sıra sonsuzluğun simgesi okyanus mavisinden enerji ve heyecanın tonu yavruağzına, baharı hatırlatan fuşyadan gökyüzünün mavisine uzanan renklerle bahara hazır.

DAİMA RENKLİ KIZLAR…

Cıvıl cıvıl renklerin yer aldığı LC Waikiki 2017 İlkbahar Kız Bebek Koleksiyonu, yılın moda akımını yansıtıyor. Sezonun moda baskısı yıldızların öne çıktığı koleksiyonda, hayvan baskıları da dikkat çekiyor. Kızların favorisi pembe rengin çokça kullanıldığı koleksiyon, baharın getirdiği diğer renklere de kucak açıyor. Tütülü tulumlar, denim elbiseler, yıldız desenli, çizgili eşofmanlar ve desenli yağmurluklar, LC Waikiki İlkbahar Bebek Koleksiyonu’nda öne çıkıyor.

LC Waikiki

ERKEKLER HER YAŞTA ŞIK…

Rahatlığın ön planda olduğu eğlenceli figürlerin yer aldığı baskılı sweatshirtler ve yine aynı ruhu taşıyan eşofman altları, koleksiyona hareket katıyor. Her yaş grubunda şıklığın temsilcisi olan askılı pantolonlar, ceketler ve papyonlar, minik beyler için tasarlandı. Baharın etkisini hissettirdiği koleksiyon ile erkek bebekleri adeta şıklık yarışına giriyor.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı