Keller Williams Cadde’den örnek adım!..

Kadıköy genelinde faaliyetlerini yürüten gayrimenkul firması Keller Williams Cadde, sektöründe farklı çalışma konseptine yeni bir soluk daha getirdi. “Kazandığımızın bir kısmını ihtiyaç sahiplerine ayırıyoruz” diyen gayrimenkul sektörü emektarları, sosyal sorumluluk projeleri için düğmeye bastı.

“Toplum yararına ihtiyaç sahipleri için neler yapabiliriz” sorusundan yola çıkan Keller Williams Cadde Gayrimenkul Ofisi’nin 70’in üzerinde danışmanından Kültür Komitesi ekibi üyelerinin toplantısında; “Birlikte daha güçlüyüz, topluma daha yararlıyız” mesajı verilerek, projeler masaya yatırıldı.

HER AİLENİN BİR SORUMLULUĞU VARDIR…

Keller Williams Cadde Ofisi Kültür Komitesi Başkanı Sevilcan Avcı öncülüğünde gerçekleştirilen toplantıda; “Bizler büyük bir aileyiz. Her ailenin görevi de topluma yararlı olabilmektir. Biz de gerek eğitim, gerekse de diğer alanlarda ihtiyacı olan kişi ya da kişilere elimizden geldiğince katkı sağlamayı amaçlıyoruz” çağrısıyla önümüzdeki günlerde çeşitli etkinliklerle gelir toplama faaliyetlerini yürütecekleri dile getirildi.

TOPLUMSAL FAALİYETLER İÇİN MESAİ HARCIYORLAR…

Keller Williams’ın tüm ofislerinde her Mayıs ayının ikinci Perşembe günü, personelin çalışma saatini toplum yararına bir faaliyete ayırdığı dikkate alınarak, “Cadde Ofisi” özel gün için hazırlıklarına hız verdi. Kültür Komitesi’nde yer alan gayrimenkul emekçilerinin isimleri ise şu şekilde: Sevilcan Avcı, Vedat Akkaş, Gülay Şenocak, Coşkun Acan, Derya Kar, Cem Baydar, Erkan Güngör, Cem Durmaz, Tansu Tahincioğlu, Sibel Temel ve Sibel Yücel…

Komitelerden oluşan yapısıyla farklılık gösteren Keller Williams Cadde’ye yönelik ayrıntılar, Kadıköy Life Dergisi’nde yer alacak…

Keller Williams Cadde ofisinden Kalamış sahiline doğru manzara böyle…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı