Büyük Kulüp’te Kardeş Kulüpler Tanıtım Toplantısı

Büyük Kulüp, Kardeş Kulüpler Tanıtım Toplantısı’na ev sahipliği yaptı. Uluslararası İlişkiler Komitesi tarafından düzenlenen toplantı, Derya Adıgüzel’in açılış konuşmasıyla başladı.

Toplantının amacının kulüp üyelerinin dünyanın önemli şehirlerinde Büyük Kulüp rahatlığını hissetmeleri adına son derece önem taşıdığına değinen Adıgüzel; “Uluslararası dostluğu geliştirmek ve paylaşmak gibi bir misyonu da bulunmaktadır” dedi.

derya adıgüzel

AMERİKA’DAN ALMANYA’YA, JAPONYA’DAN KENYA’YA…

Uluslararası İlişkiler Komitesi üyelerinden Ege Yiğitel ve Ekin Sümer ise, yaptıkları konuşmada dünyanın önemli merkezlerinde Amerika’dan Almanya’ya, Japonya’dan Kenya’ya kadar 38 ülkede kardeş kulüpleri olduğunu, buralarda düzenlenen organizasyonlara katılım sağlanması durumunda kardeş kulüp ilişkilerinin gelişmesi adına önemli katkılar sağlayacağını belirttiler.

Kardeş Kulüpler
Uluslararası İlişkiler Komitesi üyelerinden Ege Yiğitel ve Ekin Sümer…

Diğer Haberler

1 Yorum

  1. Prof.Dr Gungor Satiroglunun videolari ni ve resimlerini gormek isteriz. Cunku kendisi arada sirada bu klup de konferanslar veriyor. Internetten ariyorum…rastlamak mumkun degil!! Alakadar olunursa sevinirim. Tesekkurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı