KADIKÖY LIFE YAYINLANDI…

Cikti 64_16x10

Kadıköy Life Dergisi’nin merakla beklenen yeni sayısı yayınlandı. Kadıköy başta olmak üzere Anadolu Yakası’nı ilgilendiren pek çok özel haberin yer aldığı Temmuz & Ağustos 2015 sayısı sayfalarında, ilgiyle okuyacağınız özel röportajlar da bulacaksınız.

Bu sayıda İstanbul’un yeni trendi olmaya hazırlanan Yeldeğirmeni Bölgesi’ni kapak konusu yaptık. Arkadaşımız Adem Giden, bölgede 5 hafta süren bir çalışma yaptı ve çok ilginç tespitlerde bulundu. Yeldeğirmeni’nin bugünkü oluşumu ve yakın gelecekteki değişimine çok şaşıracaksınız.

Diğer yandan Sertaç Kayserilioğlu, o  eşsiz kalemiyle en masum günlerimizin oyuncaklarını kaleme alarak, çocukluğumuza doğru bir gezintiye çıkarıyor bizleri. Enis Fosforoğlu, Melih Arat, İnal Aydınoğlu’nun birbirinden güzel yazıları yanında, Osman Öndeş’in Yakacık’taki “Bir İngilliz Köşkü” ve hikâyesine de hayran kalacaksınız.

Her sayıda bir mahalleyi inceleme misyonunda sıra Göztepe’deydi. Adem Giden, Osmanlı Paşaları’nın köşkleriyle ünlü Göztepe’sini enine boyuna gezdi ve yazdı. Erenköy Kız Lisesi, Fenerbahçe Lisesi, İstanbul Lisesi, Göztepe İlkokulu, Zühtüpaşa Ortaokulu, Yeditepe Üniversitesi, Efdal Okulları, Alev Okulları, Eyüboğlu Okulları gibi önemli eğitim kurumlarımızdan mezun olan öğrencilerin mezuniyet sevinçlerini de görüntüleyerek, dergimiz sayfalarına aktardık.

Ayrıca düğünler, kutlamalar, toplantılar, buluşmalar… Anadolu Yakası’nda nereye gidilir, kim nerede kiminleydi? Hepsi, Kadıköy Life Dergisi’nin cemiyet haberleri sayfalarında…

KADIKÖY LIFE’A ULAŞABİLECEĞİNİZ ADRESLER:

Dijital olarak www.b-publisher.com ile dmags.net platformlarından okuyabileceğiniz Kadıköy Life, ayrıca aşağıdaki adreslerde de sizleri bekliyor olacak: Remzi Kitabevi bütün şubeleri, Nezih Kitabevi bütün şubeleri; Kadıköy, Maltepe ve Ataşehir arasındaki tüm gazete satış noktaları, Muhtarlıklar, Benzin istasyonları, Kadıköy ve Bostancı İskeleleri, Barker Gençlik Merkezi’nin Göztepe, Selamiçeşme ve Çiftehavuzlar şubeleri, Kadıköy Mephisto, Gergedan Kitabevi, Suadiye Gimtaş, Moda Eyfel Pastanesi…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı