KADIKÖY LIFE YAYINLANDI…

Kadıköy Life Dergisi’nin merakla beklenen yeni sayısı yayınlandı. Ocak & Şubat 2016 sayısında yine çok önemli bir projeyi kapak konusu yaparak, siz değerli okurlarımızla paylaşıyoruz.

Birçok özelliği ile EN’leri bünyesinde barındıran, fakat bir simgesi olmayan Kadıköy, yeni ve çağdaş bir simge kazanabilir. Üstelik bu simge, büyük bir ihtiyaca da cevap verebilecek nitelikte.

BAĞDAT CADDESİ’NE “CENTRAL PARK” GELEBİLİR…

Kadıköylüler başta olmak üzere çeşitli sivil toplum örgütlerinin dile getirdiği, Erenköy’de bulunan Tarım İl Müdürlüğü Arsası’nın çok amaçlı park olarak halka açılması isteğini kapak konusu yaptık. Kentsel dönüşüm nedeniyle binaların yükselerek büyüdüğü ve neredeyse 1 metrekarelik boş alanın dahi kalmadığı gerçeğinin gölgesinde, bu alanın “Şehir Parkı” olarak planlanıp, altının ise bölgede büyük boyutlarda yaşanmakta olan otopark sıkıntısına çözüm getirebilecek şekilde düzenlenebileceğini belirledik.

ENİS FOSFOROĞLU, MELİH ARAT, SERTAÇ KAYSERİLİOĞLU VE İNAL AYDINOĞLU…

Daha pek çok özel haberin yer aldığı 160 sayfalık dergide; Enis Fosforoğlu, Melih Arat, Sertaç Kayserilioğlu ve İnal Aydınoğlu’nun birbirinden güzel yazılarının yanı sıra Kadıköy’deki kentsel yenileme çalışmaları ve projeler hakkında da ayrıntılar var.

  • TUROB Fuarlar Komitesi Üyesi Murat Yumak: “Anadolu Yakası’nda Fuar ve Kongre Merkezi’ne ihtiyaç var.”
  • Sadece Kadıköy Life Haber Merkezi’nin girebildiği Kurbağalıdere ıslah tünellerinden çıkan sonuç: Kurbağalıdere’de mutlu sona ramak kaldı!
  • Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Cansel Turgut Yazıcı ve Gayrimenkul Danışmanı Sezgi Bilge’den, Ümraniye-Çekmeköy’ün gayrimenkul analizi…
  • Koç Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Koç: “Gayrimenkul fiyatlarının 10 yılda 10 kat artacağını düşünüyorum.”
  • Adem Giden, Ataşehir’in kurulmasına ilham veren Kozyatağı Mahallesi’ni yazdı: “Kozların paylaşıldığı yer; Kozyatağı”
  • Türkiye’nin ilk kadın banka genel müdürü Ayten Hatice Eti: “Kadıköy’de hayat bir başka…”
  • Acıbadem Caddesi üzerindeki ünlü Safter Köşkü restore edildi. Restorasyonu yapan mimar Özgür Turan: “Kâr kaygısı nedeniyle estetik ve tarih göz ardı ediliyor.”
  • Kadıköy Halk Eğitim Merkezi “Türkiye’nin Akademisi” oldu; 80. yılda 13 bin kursiyerle rekor kırdı.
  • Cenay Toprakkaya, İBB’nin Anadolu Yakası ulaşım ağında genişlemeye gideceğini yazdı: “Bostancı ve çevresinde yapılmakta olan yol ve kavşak düzenlemeleri, Kayışdağı ve Küçükyalı bağlantılarında rahatlama yaratacak.”

KADIKÖY LIFE’A ULAŞABİLECEĞİNİZ ADRESLER…

Dijital olarak www.b-publisher.com ile dmags.net platformlarından okuyabileceğiniz Kadıköy Life Dergisi, ayrıca aşağıdaki adreslerde de sizleri bekliyor olacak: Remzi Kitabevi bütün şubeleri, Nezih Kitabevi bütün şubeleri, Kadıköy, Maltepe ve Ataşehir arasındaki tüm gazete satış noktaları, Muhtarlıklar, Benzin İstasyonları, Kadıköy ve Bostancı İskeleleri, Kadıköy Mephisto, Gergedan Kitabevi, Suadiye Gimtaş, Moda Eyfel Pastanesi ve Barker Gençlik Merkezleri…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı