Kadıköy Belediyesi’ne üç ödül

Kadıköy Belediyesi, Marmara Belediyeler Birliği tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri’nde üç ödül sahibi oldu.

Marmara Belediyeler Birliği tarafından Beşiktaş Conrad İstanbul Bosphorus Hotel’de düzenlenen 6. Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri sahiplerini buldu. Kadıköy Belediyesi, Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri’nde “İmar ve Şehircilik”, “Afet Yönetimi” ile “Yeşil Alan ve Çevre Yönetimi” kategorilerinde üç ödüle layık görüldü.

kadikoy-belediyesine-uc-odul-1

ÜÇ AYRI KATEGORİDE ÜÇ ÖDÜL…

2014 veya 2015 yılı içinde başlatılmış, uygulamaya konulmuş ya da tamamlanmış olan projelerin değerlendirmeye alındığı yarışmada “İmar ve Şehircilik” kategorisinde Mural Festivali ile birincilik ödülüne layık görülen Kadıköy Belediyesi; “Afet Yönetimi” kategorisinde Müzikal Oyun ile 6-10 Yaş Arası Çocuklarda Afet Bilincinin Geliştirilmesi – Bir Afet Masalı Projesi ile ikincilik ödülünü, “Yeşil Alan ve Çevre Yönetimi” kategorisinde ise İnşaat Sahalarında Asbest Kirliliğinin Önlenmesi ve Geri Dönüştürülebilir Atıkların Kazanımı Projesi ile ikincilik ödülünü aldı.

Kadıköy Belediyesi

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı