Kadıköy Belediyesi, 23 Nisan’ı 15 güne yaydı

23 Nisan Kadıköy (2)

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Kadıköy’de büyük coşkuyla kutlandı. Bu yıl farklı bir program hazırlayan Kadıköy Belediyesi, kutlamaları 15 güne yayarak daha da etkili olmasını sağladı. 10-24 Nisan tarihleri arasında çocuklara tam bir bayram havası yaşatan programın en eğlenceli bölümü, Selamiçeşme Özgürlük Parkı’nda gerçekleştirilen etkinlikler oldu.

ÖZGÜRLÜK PARKI’NDA ÇOCUK ŞENLİĞİ…

23-24 Nisan Cumartesi ve Pazar günleri, Özgürlük Parkı’nda düzenlenen Çocuk Şenliği büyük ilgi gördü. Sabahın erken saatlerinde aileleri ile birlikte Selamiçeşme Özgürlük Parkı’na akın etmeye başlayan aileler, şenliğin başlayacağı saati beklemeye başladı. Saat 11.00 olarak açıklanan başlama saati, erkene alınarak program 10.20’de başladı. Bir yandan geleneksel çocuk oyunları oynanırken, diğer yandan da fiziksel aktivitelerden oluşan performanslar sergilendi.

EĞLENCELİ BİR BAYRAM DAHA GERİDE KALDI…

Şenlik kapsamında Uçurtma Festivali ve Kukla Tiyatro Gösterileri de düzenlendi. Kadıköy Belediyesi Arama Kurtarma Takımı (BAK) Eşini Bul Oyunu, Empati Sahnesi, Engineering For Kids ile Mühendislik Atölyeleri, Maskot Bando ve sürpriz hediyelerle çocuklar, eğlenceli bir bayramlarını daha geride bıraktı.

23 Nisan 3 (2)

23 Nisan Kadıköy (1)

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı