İş dünyası Kalamış’ta sahaya çıktı…

1

Nestéa ve Türkiye Voleybol Federasyonu işbirliğiyle bu yıl ikincisi düzenlenen “Nestea Pro Beach Tour 2015”, 07-09 Ağustos tarihlerinde yapılan Kalamış Etabı’nda yerli ve yabancı sporcuların heyecanlı karşılaşmaları ile sona erdi.

Sporseverleri plaj voleybolu ile buluşturan turnuvanın Bayanlar – Erkekler final maçı, 9 Ağustos Pazar günü saat 13.30’da Kalamış Gençlik Plaj Voleybol Kortları’nda yapıldı. Final maçı öncesinde sporseverler, iş dünyasında voleybola ilgisi ile tanınan sporcu yöneticilerinden oluşan sürpriz bir özel maçı da izleme şansı yakaladı.

3

İŞ DÜNYASI VOLEYBOL SAHASINA TAŞINDI…

9 Ağustos Pazar günü oynanan özel maçta Nestlé Waters Türkiye Perakende Satış Direktörü Ertan Kurt, Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt, AkçanSa Genel Müdürü Mehmet Hacıkamiloğlu ve voleybolun duayenlerinden nam-ı diğer “King of the beach” Vefa Şimşek’ten oluşan dört kişilik takımın özel maçı gerçekleştirildi. Takım oyuncuları, iş dünyasındaki başarılarını voleybol sahasına da taşıdılar.

“AMACIMIZ, GENÇLERİ SPORLA BULUŞTURMAK…”

Nestéa olarak gençleri sporla buluşturan etkinliklere destek verdiklerini belirten Nestlé Waters Türkiye Perakende Satış Direktörü Ertan Kurt; “İki yıldır desteklediğimiz bu etkinlikle amacımız gençleri sporla buluşturmak, hayatlarına neşe, enerji ve dinamizm katmak. Bu turnuvalarda ‘Serinliğe bırak kendini’ sloganıyla seyircileri ve sporcuları Nestéa’lerimizle serinlettik. Nestéa olarak plaj voleybolunu sahiplenmeye ve bu spora desteğimizi tutkuyla sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

2

 

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı