Irmak Okulları’na veli ve öğrencilerden yoğun ilgi…

Erken kayıt dönemi ile birlikte Kadıköy’de özel okullar, Tanıtım Günleri etkinliklerini başlattı. Caddebostan’da alanında sayılı öğrenciler yetiştiren Özel Irmak Okulları, veli ve öğrencilerin akınına uğradı.

Tanıtım Günleri kapsamında Özel Irmak Okulları’nda veliler, çocukları ile birlikte Düzey Belirleme Sınavı’nın yolunu tuttu. Kurum içi düzenlenen sınav ve Tanıtım Günleri etkinlikleri yoğun ilgi görünce, koridorlarda insan seli yaşandı. Türkiye ile birlikte birçok ülkedeki sayılı üniversitelere öğrenci gönderen Özel Irmak Okulları’nda eğitim görme şansını yakalayacak öğrenciler, velileri ile birlikte yeni döneme Caddebostan’dan yelken açacak.

YÜKSEK DERECE ALANLARA BURS İMKANI…

Özel Irmak Okulları Kurum Koordinatörü Nazan Fettahoğlu ve Ortaokul-Lise Müdürü Metin Yoleri’nin eğitim kurumuna yönelik bilgilendirmelerinin ardından program, öğretmen ve öğrenci paylaşımları ile devam etti. Kurum içi düzenlenen Düzey Belirleme Sınavı’nda yüksek derece elde eden öğrencilere burs imkanı da sağlanacak. Lise hazırlık ve 9. sınıflarda ise TEOG sonuçlarına göre öğrenci alınacakken, 5-6-7-8. sınıflar ile 10-11. sınıf öğrencilerinin DBS sonuçları önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Özel Irmak Okulları Kurum Koordinatörü Nazan Fettahoğlu…
Özel Irmak Okulları Ortaokul-Lise Müdürü Metin Yoleri…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı