İnal Aydınoğlu’ndan “Bir Gönül Yolculuğu”

Adı Kadıköy ile bütünleşmiş, hayatını gönüllülüğe adamış belki de tek isim olan İnal Aydınoğlu üretmeyi sürdürüyor. “Eğer yaşıyor olmanın bir karşılığı varsa, o da hayata iz bırakmak olmalıdır” diyen Aydınoğlu, yine harika olarak değerlendirilen bir çalışmaya imza attı.

İnal Aydınoğlu’nun “Bir Gönül Yolculuğu” adını verdiği sahne anlatımı, büyük bir ilgiyle izlendi. Üyesi ve yönetiminde yer aldığı bir başka hizmet derneği olan Büyük Kulüp’ün Balo Salonu’nda gerçekleşen buluşmaya, başta Büyük Külüp yönetimi ve üyeleri olmak üzere çok sayıda davetli katıldı. Davetliler arasında Emekli Orgeneral Aytaç Yalman Paşa da vardı.

inal-aydinoglu-1

SEVMEYİ, PAYLAŞMAYI, MERHAMETİ ÖĞRENİN…

Anlatımında sevginin, paylaşmanın, merhamet göstermenin büyük bir iç huzur ve mutluluk bahşettiğine değinen Aydınoğlu; “Eğer yaşamınızı mutluluk ile ödüllendirmek istiyorsanız sevmeyi, paylaşmayı, karşılıksız şefkati ve merhameti öğreniniz. Yaratılan her şeyi yaratandan ötürü seviniz, hoşgörünüz ve koruyunuz” mesajı verdi.

İnal Aydınoğlu’nun her zaman güç aldığı ailesi de imza gününde yanındaydı. Can Aydınoğlu, Tülay Aydınoğlu, Onur Aydınoğlu ve İnal Aydınoğlu…
İnal Aydınoğlu’nun her zaman güç aldığı ailesi de imza gününde yanındaydı. Can Aydınoğlu, Tülay Aydınoğlu, Onur Aydınoğlu ve İnal Aydınoğlu…

inal-aydinoglu-2

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı