Günaydın Et, Suadiye’ye geliyor

Et denince akla ilk gelen önemli markalardan Günaydın, Suadiye’ye geliyor. Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal’daki şubesini geçtiğimiz aylarda kapatan marka, yeni bir şube açmaya hazırlanıyor.

Bağdat Caddesi Suadiye’de, Akbank’ın hemen yanında 399 numarada tadilatına başlanan şube, Günaydın’ın “Kasap & Steakhouse” adlı konseptiyle hizmet verecek. Tadilatına geçtiğimiz ay başlanan şubenin, önümüzdeki ay içerisinde açılışının yapılması hedefleniyor. Markanın  “Kasap & Steakhouse” adını verdiği restaurant  tipi, misafirlerin konforunun da son derece önemsendiği ahşap ağırlıklı özel dekorasyonları ile dikkat çekiyor.

GÜNAYDIN ET HAKKINDA…

Günaydın Et Restaurant, İstanbul Bostancı’da küçük bir kasap dükkânı olarak çalışmaya başlamış ve bugünlere “Et Bizim İşimiz” diyerek, kalite ve lezzet konusunda asla ödün vermeden çalışarak gelmiştir. Anadolu yakasının en popüler et lokantalarının başında gelen Günaydın Et, restoran sektöründe Türkiye’nin devleri arasındadır. Çiğ et üretimi ve satışı gerçekleştirmekte, ayrıca restoran sektöründe hizmet vermektedir.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı