Gülşen’den Bostancı’da dev konser

Ünlü pop yıldızı Gülşen, Bostancı Gösteri Merkezi’nde verdiği konserinde büyük bir şova imza attı. Konsere iddialı kostüm ve dans şovları damga vuran ve biletleri günler öncesinden tükenen Gülşen’i izlemek için konser alanında buluşan hayranları izdihama yol açtı.

DEV BİR ŞOVA İMZA ATTI…

Gülşen, üç bin kişinin izlediği konserde coşkulu bir alkış eşliğinde sahneye çıktı. Hakan Yıldırım imzalı iki güçlü  tasarımla sahneye çıkan şarkıcı, feminen ve cesur ruhunu yansıttığı beyaz kostümü ve maskülen çizgiler taşıyan büyük fiyonk kemeriyle ilgi çeken takımı ile büyük beğeni topladı. Eski Hollywood’un ihtişamına ve zarafetine saygı duruşuyla yola çıkılan konserde beyaz kıyafetiyle Gülşen yalın bir zerafetin altını çizerken, modernizmin tüm kuvvetine ve ihtişamına sahip bir stille sahneye çıktı. Sahneye ilk çıkısında üzerinde olan pelerin, tüm dönemlerin yıldızlarına ve sahne artistlerine saygı duruşu niteliğinde olduğu kadar, Gülşen’in moda öncülüğünde moda dünyasında yeni bir sayfa açtı. İkinci bölümünde ise klasik erkek giyiminin tüm kuvvet ve kumaş kodlarının Gülşen’in ruhuna göre uyarlanıp dişileştirilmesiyle ortaya çıkan özel tasarım kostümüyle sahneye çıktı. Üç saat sahnede kalan  ünlü sanatçı, kendi şarkılarından oluşan zengin repertuvarı ve yaptığı esprilerle geceye damgasını vurdu. 

Gülşen

BOSTANCI’DA GÜLŞEN’DEN HOLLYWOOD ZARAFETİ…

180 kişilik dev prodüksiyon ekibi, her biri alanında usta isimlerden oluşan 15 kişilik orkestrasının eşlik ettiği Gülşen, özel sahne şovu ile seyircileri görsel ve işitsel bir yolculuğa çıkardı. Özel hazırlanan smokinlerle sahneye çıkan dev orkestranın Hollywood starlarının stiline yakışır ve bütünleyici stilleriyle sahneye çıkması konsere renk kattı. 1950’lerin band ruhunu yansıtan dekoru ve zengin enstrümanlarla müzikal tarafını zenginleştirildiği sahnesindeki performansı binlerce hayranını mest eden Gülşen’i izleyenler arasında annesi, babası, eşi ünlü müzisyen Ozan Çolakoğlu ve ünlü modacı Hakan Yıldırım da vardı.

Gülşen

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı