English Home, yeni koleksiyonunu Caddebostan’da tanıttı

Sezonunun renk ve desen trendlerini ulaşılabilir fiyatlarla yaşam alanlarına taşıyan English Home, merakla beklenen 2017 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu müşterilerinin beğenisine sundu. Caddebostan Krispy Kreme’de düzenlenen tanıtım etkinliğinde tasarımcıların trend önerileri katılımcılarla paylaşıldı, sürpriz hediyeler verilerek misafirlere özel workshoplar hazırlandı.

English Home tarzının genç ve zaman zaman çocuksu bir bakış açısıyla ele alındığı “Pastel Lovers” temasında pastel renklerin verdiği pozitif görünüm, kullanılan çiçekli ya da şeker ve donut desenleriyle artırılıyor. Temada yeni eğilimlerin etkisi, gökyüzü ve uzaya dair motiflerin kullanımı ile gerçekleşiyor. Bulut ve yıldız ağırlıklı motifleri, gökkuşağı ile güneş destekliyor.

English Home

ŞAKAYIK ÇİÇEĞİ ESİN KAYNAĞI OLUYOR…

Çocuk gruplarda özellikle erkek için astronot ve uzay aracı gibi desenler bolca seçili. Daha üst yaş grupları veya floral desenleri tercih edenler için, klasik gül kombinasyonları yanında şakayık çiçeği de motif ve katmerli etkisiyle fırfırlarda esin kaynağı oluyor.  Çiçek desenleri, gökyüzü fon etkisiyle mavi-mint zeminler üzerinde tasarlanıyor.

İLKBAHARIN RENKLERİ YAŞAM ALANLARINIZA TAŞINIYOR…

Son dönemde sosyal medyada çok paylaşılan görsel ve videolarıyla gündemi meşgul eden kediler, bu temada da karşımıza çıkıyor. İlkbaharın renklerini yaşam alanlarına taşımak isteyenler için “Pastel Lovers” koleksiyonunda kullanılan pembe, mint, sarı, yeşil, mavi ve mercan renkleri, yaşam alanlarınıza ilkbaharı taşıyor.

English Home tarzının genç ve zaman zaman çocuksu bir bakış açısıyla ele alındığı “Pastel Lovers” temasında pastel renklerin verdiği pozitif görünüm, kullanılan çiçekli ya da şeker ve donut desenleriyle artırılıyor…
Caddebostan Krispy Kreme’de düzenlenen tanıtım etkinliğinde tasarımcıların trend önerileri katılımcılarla paylaşıldı, sürpriz hediyeler verilerek misafirlere özel workshoplar hazırlandı…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı