Efsane modeller Bağdat Caddesi’nde görücüye çıktı

Bağdat Caddesi’nde yaşam seçenekleri sunan Park Residences Cadde, Türkiye’nin en büyük klasik otomobil müzesi Key Museum’u İstanbul’a taşıdı. Geçtiğimiz yıl İzmir’in Torbalı ilçesinde açılan Key Museum, İstanbul’a ilk kez merhaba dedi.

PARK RESIDENCES CADDE’DE PANAYIR VAR…

İzmir’de sergilenen farklı konseptlerdeki klasik otomobillerin ilk İstanbul ziyareti, Park Residences Cadde’de gerçekleşti. Park Residences Cadde’de, Quadran Luxury Timepieces’ın da katılımı ile klasik otomobil tutkunları için 28 Mayıs Cumartesi günü bir panayır düzenlendi. Katılımcılara, DJ Mustafa Silici’nin müzikleri eşlik etti.

DAVETE ÜNLÜ KONUKLAR KATILDI…

Park Residences Cadde Satış ve Pazarlama Direktörü Sedef Baran’ın düzenlediği panayıra iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı. Panayırdaki davete E. Özgörkey Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı ve Key Museum’ın kurucusu Murat Özgörkey, Birleşik Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Güngör Çepni ve Başkan Yardımcısı Ömer Derbazlar ev sahipliği yaptı. İstanbul’a getirilen Key Museum koleksiyonundan özel seçki, katılımcılar tarafından hayli ilgi gördü. Davete Jülide & Mehmet Ali Berkman, Sitare Akdilek, Aslı Şen, Canan Bolak, Nora & Talia Kalpakçıoğlu, Sema Basa, Birim Bayraktar, Meral & Ural İkizler, Elif Eren, Özgün, Zeynep Germen ve Özge Peker gibi isimler katıldı.

EFSANE OLMUŞ KLASİK OTOMOBİLLER BU SERGİDE…

Sergide yer alan klasik otomobiller arasında şu modeller dikkat çekti: 1931 Model Auburn 8-98 Bottail Speedster, 1937 Model Cord 812 SC Phaeton, 1951 Model Jaguar Mk V Drophead Coupe, 1956 Model Ford Thunderbird, 1957 Model Porsche 356-A, 1959 Model Mercedes – Benz 220 S, 1967 Model Austin Healey MK III BJ8.

Park Residences Cadde

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı