Dragos Rotary’den Coşkun Aral’a Meslek Onur Ödülü

İstanbul’un etkin sivil toplum örgütlerinden Dragos Rotary Kulübü, bünyesine başarılı bir iş kadınını daha kazandırdı. Amerika’da iç mimarlık üzerine yüksek lisans yaparak Türkiye’de projelerine devam eden iç mimar Ceren Sakin, gönüllülük aşamasını geride bırakarak Dragos Rotary’nin yeni üyesi oldu. Savaş muhabiri ve belgesel yapımcısı Coşkun Aral’a da Meslek Onur Ödülü takdim edildi.

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Divan Tesisleri’nde gerçekleşen, Kadıköy Life Dergisi ve Bağdat Magazin ekibinin takip ettiği törende Ceren Sakin’e rozeti takıldı. Guvernör Özcan Albak, Dragos Rotary Kulübü Dönem Başkanı İnci Hacıoğlu ve Fuat Hacıoğlu ile kulüp üyeleri, Sakin’i tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Ceren Sakin

ÇİN ASTROLOJİSİ ONDAN SORULUYOR…

Başarılı iş kadını, aynı zamanda Çin dövüş sanatları ve astrolojisi üzerine de hayli bilgi sahibi. Ceren Sakin, Türkiye’de Çin astrolojisi üzerine danışmanlık veren isimler arasında yer alıyor.

Coşkun Aral

COŞKUN ARAL ÖDÜLLENDİRİLDİ…

Etkinlik kapsamında savaş muhabiri ve belgesel yapımcısı Coşkun Aral’a, Dragos Rotary Kulübü tarafından Meslek Onur Ödülü sunuldu. Aral, Guvarnör Özcan Albak ve kulüp üyelerine teşekkürlerini iletti.

Dragos Rotary Dönem Başkanı İnci Hacıoğlu…
Guvernör Özcan Albak…
Guvernör Özcan Albak, Dragos Rotary’nin yeni üyesi Ceren Sakin’e rozetini taktı…  

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close