“Dişi Terminatör” Kristanna Loken ile çok özel…

Dünyaca ünlü ve ödüllü Norveç asıllı ABD’li Hollywood oyuncusu Kristanna Loken ile Bağdat Caddesi’nde bir araya geldik. Başarılı çalışmaları Avrupa’dan da takip edilen Dr. Dt. İlker Arslan’a tedavisini gerçekleştiren yıldız, Kadıköy Life Dergisi’nin “Yeldeğirmeni” özel kapağıyla da yakından ilgilendi.

Terminatör 3 filmiyle hafızalardan silinmeyen, Arnold Schwarzenegger ile nefes kesen sahnelere imza atan “Dişi Terminatör” Kristanna Loken, Kadıköy’ü çok sevdi. Hollywood V&R Prodüksiyon, bir kez daha Türkiye’ye dünyaca ünlü yıldız getirerek ilgi odağı oldu.

İLK KEZ BAĞDAT CADDESİ’Nİ GÖRDÜ…

Kadıköy Life Dergisi çekimleri ve diş tedavisinin ardından Dent Suadiye’den ayrılan oyuncu, bir süre Bağdat Caddesi kaldırımlarında Kadıköy’ü gözlemledi. Oyuncunun Bağdat Caddesi’ni ilk kez gördüğü, Hollywood V&R Prodüksiyon tarafından belirtildi.

Hollywood Yıldızı “Dişi Terminatör” Kristanna Loken ve Kadıköy Life Dergisi Özel Haberler Editörü Adem Giden…

İLKER ARSLAN İLE HOLLANDA’DA TANIŞMIŞ…

Kadıköylü ünlü diş hekimi ve Dent Suadiye Yöneticisi İlker Arslan ile geçtiğimiz yıllarda Hollanda’da tanışan Kristanna Loken, Romanya’ya geldiği son günlerde “İstanbul’u da görmek istiyorum” diyerek, Arslan’ın sağlık merkezinin bulunduğu Kadıköy’ün yolunu tuttu. Bağdat Caddesi’nde çok özel anlar, sadece Kadıköy Life Dergisi tarafından görüntülendi.

Ramiz Özbey, Kristanna Loken, İlker Arslan ve Varol Porsemay…

VAROL PORSEMAY VE RAMİZ ÖZBEY, YİNE EN ÇOK KONUŞULANLAR ARASINDA…

Türkiye’ye dünyaca ünlü yıldızları yağdıran Hollywood V&R Prodüksiyon ortakları Varol Porsemay ve Ramiz Özbey, milyonların sempatisini kazanan Dişi Terminatör Kristanna Loken’i de İstanbul ile buluşturdu. Başarılı ikili, önümüzdeki süreçte sürpriz projelerine devam edeceklerinin sinyalini verdi.

Ünlü fotoğraf sanatçısı Ümit Başar Alkaç, Hollywood yıldızı Loken’in anılarını ölümsüzleştirdi. 40 dereceyi aşan hava sıcaklığına rağmen Alkaç, tüm gün sırt çantasını bırakmayarak, “Sanat göründüğü gibi kolay değil” dedirtti…

ÜMİT BAŞAR ALKAÇ, MAGAZİN İLE KÖPRÜ OLDU…

Hollywood V&R Prodüksiyon bünyesinde çalışmalarını yürüten başarılı fotoğraf sanatçısı Ümit Başar Alkaç, Kristanna Loken’in Türkiye turu süresince çok özel fotoğraf karelerini arşivleyerek, magazin departmanlarının hayalini süsleyen ayrıntıları yine kaçırmadı.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı