Bu çakı hayat kurtarıyor!..

Dünyaca ünlü çakı ve bıçak markası Victorinox’un sağlam ve fonksiyonel “Rescue Tool” çakı modeli hayat kurtarıyor. 2007 yılında “Yılın Bıçağı” seçilen Rescue Tool’u, üzerinde bulunan 15 fonksiyonu sayesinde en acil anlarda bile yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.

Hayatımız boyunca birçok farklı kazaya ya da zor durumlara maruz kalabiliyoruz. Önemli olan ise bu kazalardan minimum hasarla kurtulmak. Özellikle ülkemizde sıklıkla yaşanan trafik kazalarında hayatta kalmak için size yardımcı olacak Rescue Tool çakı, üzerindeki fonksiyonel gereçleri sayesinde sizi her türlü olası tehlikeden kurtarıyor. Emniyet kemeri kesici özelliğiyle saniyeler içinde kemerinizden kurtulup araç içinden çıkabileceğiniz Rescue Tool, trafik kazalarında sıklıkla karşılaşılan yangın veya suya batma tehlikesi gibi en acil durumlarda da yardımınıza koşuyor.

CAM KESİCİ VE KIRICI ÖZELLİĞİYLE DİKKAT ÇEKİYOR…

Barker’s Pen Shop & Kırtasiye zincirlerinin Göztepe, Selamiçeşme ve Fenerbahçe mağazalarında da bulunan  Victorinox Rescue Tool’un bir başka dikkat çeken özelliği ise, cam kesici ve cam kırıcı olması. Rescue Tool’un keskin ve sağlam yapısı sayesinde en zor anlarda bile cam, kapı ya da pencerelerden pratik ve hızlı bir biçimde kurtulabilirsiniz.

BOYUNDAN BÜYÜK İŞLERLE BAŞA ÇIKABİLİYOR…

Anahtarlık halkası ile kolayca kemerinize bağlayabileceğiniz çakının; cımbız, delik açıcı, kablo sıyırıcı, kürdan, naylon ip, şişe açacağı, testere ağızlı bıçak, tornavida ve yıldız tornavida gibi farklı fonksiyonları da bulunuyor. Boyundan büyük işlerle başa çıkabilen Victorinox Rescue Tool, dikkat çekici fosforlu yeşil rengiyle de kolaylıkla fark ediliyor. Hem sağ hem de sol elde kullanılabilen Rescue Tool çakı, sadece 122 mm uzunluğunda ve 34.5 mm genişliğinde.

Barker’s Pen Shop & Kırtasiye zincirlerinin Göztepe, Selamiçeşme ve Fenerbahçe mağazalarında da bulunan Victorinox Rescue Tool’un bir başka dikkat çeken özelliği ise, cam kesici ve cam kırıcı olması…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı