Bosphorus Cup, Kalamış Marina’daki ödül töreniyle son buldu…

Bu yıl 67 teknenin katıldığı Turkcell Platinum Bosphorus Cup 2015,  Caddebostan ve Boğaziçi parkurlarında koşulan 5 yarışlık seri sonucunda tamamladı. 28-31 Mayıs 2015 tarihleri arasında gerçekleşen uluslararası müsabakada, genel klasmanda şampiyonluğu elde eden ekip Arkas Flying Box oldu.

Turkcell Platinum Bosphorus Cup 2015’de farklı sınıflarda yılın kazananlarına ödülleri, Kalamış Marina’da düzenlenen ödül töreni ile sunuldu. Renkli görüntülerin yaşandığı tören, ORG Sports kurucusu Orhan Gorbon’un teşekkür konuşmasıyla başladı. Şampiyon Arkas Flying Box ekibi, Bosphorus Cup Döner Trofe Kupası’nı Turkcell Pazarlama Direktörü Dilara Demir Kısakürek’in elinden aldı.

Turkcell Platinum Bosphorus Cup 2015; Zekeriyaköy KÖY Projesi, TAV Havalimanları, Nespresso ve The Grand Tarabya tarafından da desteklendi. Etkinliğin ana medya partnerliğini NTV Spor, ev sahipliğini ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Yelken Federasyonu üstlendi. Diğer medya sponsorları arasında ise GQ ile Motor Boat & Yachting bulunuyor.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı