Bebek ve çocuk odasında aranan marka “Sialdi” yeni yerinde…

Bebek ve çocuk odası dekorasyonunun tercih edilen markalarından Sialdi, yeni yerine taşındı. Daha önceleri Fener Kalamış Caddesi’nin Kızıltoprak girişinde faaliyet gösteren marka, yeni mağazasını 300 metre ileriye, Fenerbahçe Muhtarlığı binası karşısına taşıdı.

DAHA GENİŞ SHOWROOM İMKÂNI…

Yeni mağazada ürünlerinin daha geniş, daha ferah bir ortamda sergilenme imkânı bulunduğunu, bu nedenle tercih ettiklerini dile getiren Sialdi’nin sahibi Dilek Parmaksızoğlu; “Ürünlerimiz bir defa alınacağı için anne babalar rahat bir ortamda karar vermeyi tercih ediyorlar. Biz de eski yerimize göre nispeten daha geniş, daha yeni ve daha ferah bir mağaza bulduk ve taşındık” açıklamasında bulundu.

FİZİKSEL GELİŞİM AÇISINDAN SON DERECE ÖNEMLİ…

Sialdi olarak bebeklerin, çocukların renkli ve hassas dünyasına sevgiyle ve mutlulukla dokunduklarını, ürünlerin tamamının özel olarak tasarlanıp üretildiği bilgisini de paylaşan Parmaksızoğlu; “Her anne ve babanın yeni doğacak bebekleri için hayal ettikleri bir oda vardır. Çocukların fiziksel gelişimi açısından son derece önemli olan odalarının tasarlanmasında tüm detayları güvenli, sağlıklı ve fonksiyonel açıdan değerlendirmek öncelikli hedeflerimiz olduğu için tercih edilmekteyiz” dedi.

Sialdi

Ahmet Mithat Efendi Cad. Gün Apt. No:1/1B Kalamış – İstanbul

Tel: (0216) 337 58 47  –  www.sialdi.com

Sialdi’nin yeni mağazası Ahmet Mithat Efendi Caddesi girişinde, Fenerbahçe Muhtarlık Binası karşısında yer alıyor…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı