Bağdat Caddesi’ndeki en geniş daireler KOÇ Yapı Residence’da

KOÇ Yapı, Anadolu Yakası’nın en geniş metrekareli konutlarının yapımına başladı. Bağdat Caddesi Erenköy’de bulunan Divan’ın arkasında, 20 milyon TL yatırımla hayata geçirilecek olan KOÇ Yapı Residence projesine; ananevi kültüre sahip, geniş ve misafirperver aile yapısındaki üst düzey gelir seviyesine sahip tüm aileler davet ediliyor.

anadolu-yakasindaki-en-genis-daireler-koc-yapi-residenceda-3

15 bin metrekarelik bir alanda, 15 kat 28 daireden oluşan ve 2 tip konut bulunan KOÇ Yapı Residence, açık hava sineması kompleksiyle, 2 bin metrekarelik bahçe peyzajıyla, yürüyüş parkurlarıyla, suni göletleriyle ve her daireye 2 araçlık otopark alanıyla sunulan tüm projeler arasında fark yaratıyor.

KOÇ Yapı

ŞEHRİN DIŞINA KAÇAN GENİŞ AİLELER, YENİDEN MERKEZE TAŞINACAK…

KOÇ Yapı, yeni projesi ile Bağdat Caddesi’nde 250 metrekarelik dairelerde bulunan 70 metrekare salonlu, 5+1 odalı ve 430 metrekareli, 55 metrekare havuzlu terası bulunan dubleks konutlarla, şehrin tam merkezinde yüksek güvenlik anlayışı ve konfor standartlarını yeniden tanımlayarak oluşturduğu premium hizmetleriyle, şehrin dışına kaçan geniş aileleri yeniden şehrin merkezine taşıyacak.

KOC Yapı

YÜKSEK KİRA GETİRİSİ İLE YATIRIM AVANTAJI SUNUYOR…

Metrekaresi 12.500 TL’den satışa sunulan KOÇ Yapı Residence, yüksek kira getirisiyle de yatırım avantajı sunuyor. Proje; seçkin eğitim kurumlarına, eğlence ve alışveriş merkezlerine, kültür sanat merkezlerine yakın lokasyonu, Devrim Erbil’in sanatçı dokunuşları, geniş otopark alanı, suni göletleri, yürüyüş parkurları, açık hava sineması kompleksi, 7 yıldız resepsiyon konsepti, Apple-iPad kontrollü akıllı ev sistemleri, toprak kaynaklı ısı pompaları, çocuk oyun alanı ve parkı, restoran ve kuaför gibi highlife sosyal donatıları, huzurlu ve konforlu yaşam tarzıyla Hamit Cenk Koç’un Bağdat Caddesi’ndeki en çarpıcı eseri olacak.

Koç Yapı
Bağdat Caddesi Erenköy’de bulunan Divan’ın arkasında, 20 milyon TL yatırımla hayata geçirilecek olan KOÇ Yapı Residence projesine; ananevi kültüre sahip, geniş ve misafirperver aile yapısındaki üst düzey gelir seviyesine sahip tüm aileler davet ediliyor.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı