Bağdat Caddesi’nde yeni değerler

Bugün Genel Yayın Yönetmenimiz Canan Toprakkaya ile birlikte Bağdat Caddesi ve çevresini adeta tavaf ettik. Caddebostan ile Şaşkınbakkal arasında uzun zamandır göremediğimiz eski dostlara merhaba dedik, Kadıköy Life Dergisi’ne gösterdikleri yakın alaka için teşekkürlerimizi ilettik. Daha sonra acıktığımızı fark ettik ve Han’da kendimize mini bir ziyafet verdik. Emin Sever’in Çatalçeşme’de kurduğu Han’ı 30 yıl öncesindeki titizliği ile bulmuş olmamıza çok sevindik.

d by AtomJPEG 1.5.0n?

zeynep-ozogul-turanYENİ DOSTLAR, YENİ HABERLER…

Yeni dostlarımızı da ziyaret etmeyi ihmal etmedik. İlk önce birlikte çalışacağımız ve sizlere hayatınızda önemli İZ’ler bırakacağına inandığımız butik turlardan haberler ileteceğimiz TRİDAB Turizm şirketinden Zeynep Turan’a gittik. Son derece sıcak bir karşılama ve ardından turizm konuştuk. Titizliklerini görünce, “Gönül rahatlığıyla çalışabiliriz” diyerek yanından ayrıldık. Buradan çok güzel haberlerimiz olacağını şimdiden bildirmek isteriz.

an-mekan-6

BAZI ANLAR VARDIR, YAŞADIĞINIZIN FARKINA VARDIRIR…

Sonraki durağımız Bağdat Caddesi’nin Erenköy kavşağında “AN MEKAN” adını taşıyan, fakat adından çok daha fazla şey ifade eden merkezdi. Eda Besen ve Gaye Pulluoğlu tarafından insanlığa kazandırıldığını düşündüğümüz bu merkezde ne çok eksiğimiz olduğunu fark ettik. Zamanın yeryüzünde en değerli şey olduğunu, dolayısıyla iyi kullanmak ve iyi değerlendirmek gerektiğini aklımıza kazıdık. Daha da önemlisi, hayatımızda öyle anlar yaratmalıyız ki, haykırarak “Yaşadığıma değdi” demeliyiz. Yani yaşadığımızın farkına daha sık varmak gerektiğinin farkına vardık.

an-mekan-5
Merkezi yaratan Eda Besen ve Gaye Pulluoğlu’nun saçtığı pozitif enerjiden etkilenmemek mümkün değildi. Olur da tanışma fırsatı bulursanız, ne kadar haklı olduğumuzu sizler de teyit edeceksiniz. Bundan böyle onlardan dergimiz sayfalarında, internet haber portallarımızda ve sosyal medyada sık sık bahsedeceğiz…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı