Bağdat Caddesi’nde trafik terörü dinmiyor!

Bağdat Caddesi’ndeki trafik terörünün son kurbanı üniversiteli Büşra oldu. İddiaya göre geçtiğimiz gece kırmızı ışıkta durmayan bir araç, Bilkent Üniversitesi öğrencisi 20 yaşındaki Feride Büşra Taşlı’ya çarptı. Ambulansla hastaneye yetiştirilmek istenen Büşra kurtarılamadı. Kazanın ardından sürücü tutuklanarak cezaevine gönderildi.

“KURALLARA UYMAM İÇİN BENİ HEP UYARIRDI”…

Acı haber, Taşlı Ailesi’ni yasa boğdu. Adalar Vergi Dairesi’nde çalışan baba Erol Taşlı, 3 kızının en küçüğünü kaybettiği olayın ardından şunları ifade etti: “Kızımın çok hayali vardı. Beni direksiyondaykan sürekli kurallara uymam için uyarırdı. Kendisi de uyardı. Ama kurallara uymayan bir sürücünün kurbanı oldu.”

KAZA GELİYORUM DEDİ…

Geçtiğimiz Temmuz ayında da çiçekçi Mehmet Emin Kaya, Bağdat Caddesi’ndeki trafik terörünün kurbanı olmuştu. Mehmet Emin Kaya’yı kaldırımda otomobiliyle ezerek ölümüne neden olan zanlı Murathan Ö., olay sonrasında kaçarak kayıplara karışmış ve 87 gün sonra teslim olmuştu. 19 yaşındaki genç, Anadolu Adalet Sarayı’nda ifadesinin alınmasının ardından tutuklanarak cezaevine konulmuştu.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı