Bağdat Caddesi’nde dehşet! Sapık, genç kıza tecavüz etti!..

bağdat caddesinde dehset

Kadıköy, tarihinin en iğrenç olaylarından biriyle sarsıldı. Gece yarısı evine giden 19 yaşındaki üniversite öğrencisi, bıçaklı sapığın kurbanı oldu. Sapık zorla talihsiz kızı apartman bahçesine götürdü, tecavüz etti. Parası da gasp edilen Kadıköylü öğrencinin hayatı karardı. Evli ve iki çocuk babası, 33 yaşındaki Pendik’te ikamet eden sapık yakayı ele verdi. Son zamanlarda sık sık ölümlü kazalarla gündeme gelen Bağdat Caddesi’nde yaşanan şok olay, “Nereye gidiyoruz” sorusunu akıllara getirdi.

Kamuoyuna yansıyan gelişmelere ve iddialara göre olay şu şekilde meydana geldi: 19 yaşındaki üniversite öğrencisi E.F.B., arkadaşlarıyla yemekli buluşmanın ardından gecenin sonunda Bostancı’daki evine gitmek üzere, Kadıköy Rıhtım Caddesi üzerinde dolmuşa bindi. Dolmuştan indikten sonra elinde bıçakla peşine takılan bir sapık, panikle kaçmaya çalışan kızın ağzını kapatarak ve sürükleyerek yakındaki bir apartmanın arka bahçesine götürdü. Gözü dönmüş cani, genç kıza tecavüz girişiminde bulundu.

UTANMAZ, ARLANMAZ, AHLAKSIZ, SEVİYESİZ, MAGANDA, SAPIK, “İNSANLIĞINI YİTİRMİŞ”…

“Güvende olacağımız hiçbir yer yok mu? Bize neler oluyor. Metropolün göbeği Bağdat Caddesi’nde de bu olay yaşanıyorsa, farklı semtlerde neleri göreceğiz?” sorularını akıllara getiren iğrenç olay, kamu güvenliğini tekrar gündeme taşıdı. Pendik’te ikamet eden saldırgan sapığın evli ve iki çocuk babası olduğu, servis şoförü olarak çalıştığı da ayrıntılara yansıdı. Saldırganın emniyet kayıtlarında uyuşturucu, dolandırıcılık ve hırsızlıktan da kaydı olduğu belirtildi.

SPERM ÖRNEKLERİNDEN YAKAYI ELE VERDİ…

Apartmanın arka bahçesinde tecavüze uğrayan 19 yaşındaki talihsiz kız, perişan ve panik halde evinin kapısına dayandı. Aile bireyleri tarafından karakola götürülen mağdur, ifadesinin ardından Adli Tıp Kurumu’na sevk edildi. Savcılık tarafından soruşturma başlatılmasının ardından genç kızdan alınan sperm örnekleri, Moleküler Genetik İnceleme’nin ardından zanlıya ulaşılmasını sağladı. Genç yaşta hayatı kabusa dönen E.F.B.’nin tarifine göre tecavüzcü; esmer, siyah ve kısa saçlıydı.

DİKEN ÜSTÜNDEYİZ!..

Bir zamanlar metropolün en uç, gözlerden uzak mahallelerinde bile yaşandığında infial yaratan tecavüz girişimleri artık İstanbul’un göbeğinde, ailelerle dolu apartmanların arasında, gasp ile birlikte yapılıyor. Benzeri olayların yaşanmaması için caydırıcı cezaların uygulanması da büyük önem taşıyor!..

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı