Bağdat Caddesi’nde “Cam Yeniden Cam” etkinliği…

Geri dönüşümde farkındalığı artırmak amacıyla “Cam Yeniden Cam” projesini yürüten Şişecam Cam Ambalaj, 14 Şubat Sevgililer Günü kapsamında Kadıköy Belediyesi’nin desteğiyle Bağdat Caddesi’nde bir dizi etkinlik ile çiftlere unutulmaz bir gün yaşattı.

Üretimin her aşamasında “sürdürülebilirlik” ilkesine büyük önem veren Şişecam Cam Ambalaj, Sevgililer Günü kapsamında geri dönüşümde farkındalığı artırmak için “Cam Yeniden Cam” etkinliğine imza attı. Bağdat Caddesi’nde gün boyu devam eden etkinlikler, hem sevenlerin sevgisini sonsuz kıldı, hem de camın sürdürülebilirliği ana fikriyle gelecek nesillere güzel bir dünya bırakmanın önemine dikkat çekti.

SEVGİNİZ CAM GİBİ SONSUZ OLSUN!..

Şişecam Cam Ambalaj, “Cam Yeniden Cam” projesi kapsamında Bağdat Caddesi’nde 20 kadar cam kumbaraya kalpli balonlar ve maskot kanatlar monte ederek, sürdürülebilir hayatın önemine vurgu yaptı. Etkinlik kapsamında Cam Kumbarası Maskotu, tütüsü ve değneğiyle Bağdat Caddesi üzerinde tüm sevgililere “Sevgilerini geri dönüştürerek cam gibi sonsuz kılacağı” teminatını verdi. Değneği ile çiftlere dokunan ve sevgilerini sonsuz kılan Cam Kumbarası Maskotu, Sevgililer Günü anısına fotoğraflarını da çekerek, fotoğrafları cam kavanoz ve şişelerde sevgililere armağan etti.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı