“Sandalyee” yemeğe kimlik kazandıracak…

Sandalyee Brasserie & Fine Cuisine, “Yemeğe kimlik kazandıran mekan” sloganıyla Bağdat Caddesi, Etiler ve Ortaköy’de açıldı.

20 yıldır yiyecek içecek sektörüne yön veren Kösem Group; Bağdat Caddesi, Etiler ve Ortaköy’de açtığı Sandalyee Brasserie & Fine Cuisine ile gerçek brasserie kültürünü İstanbullularla buluşturuyor. Birbirinden özel lezzetler arasından seçim yapmakta zorlanacağınız zengin mönüsü ve yeniden yorumlanan klasik tatlarıyla Sandalyee Brasserie & Fine Cuisine, yediğiniz her yemeğe yeni bir kimlik kazandırıyor.

DEKORASYONDA MAVİ VE GRİ TONLAR DİKKAT ÇEKİYOR…

Sandalyee Brasserie & Fine Cuisine’in mutfağı, Mutfak Sanatları Akademisi’nin uzun yıllar eğitmen şefliğini yapan Şef Erkan Yeşil ve ekibine emanet. Yemekleriyle olduğu kadar mavinin ve grinin hakim olduğu dekorasyonuyla da günün her saatini keyifli bir zaman dilimine dönüştüren mekanın tasarımında ise ünlü iç mimar Ali Türker’in imzası bulunuyor.

KENDİNİZİ ÖZEL HİSSEDECEKSİNİZ…

İstanbul ve alışveriş deyince ilk akla gelen yerlerden biri olan Bağdat Caddesi’nde açılan Sandalyee Brasserie & Fine Cuisine, Caddebostan’da bulunuyor. Cadde’ye yeni bir mekan anlayışı kazandıran Sandalyee Brasserie & Fine Cuisine Bağdat Caddesi, sabah 09.00’da kapılarını açıyor ve gece 02.00’ye kadar en özel misafirlerini ağırlıyor. 150 kişilik kapasitesiyle mekan, şimdiden Cadde’nin yeni gözdesi oldu.

YENİ BİR LEZZET YOLCUĞUNA HAZIR MISINIZ?

Şef Erkan Yeşil başta olmak üzere yemek yapmayı aşk olarak gören birbirinden tecrübeli ekibin hazırladığı mönü, yemekten zevk almayı bilinlere hitap ediyor. Güne harika bir başlangıç yapmak isteyenler için hazırlanan kahvaltı mönüsünde İngiliz mutfağının gözdesi Eggs Benedict’ten Poşe Menemen’e kadar tüm lezzetler, özel sunumlarıyla da oldukça dikkat çekiyor. Enerji veren öğle yemeklerinde ise Armutlu lorlu pizza’dan Kırmızı pancarlı somon gravlax’a kadar geniş bir mönü, sizleri özel bir lezzet turuna çıkarıyor. Güne hafif ama tatlı bir mola vermek isteyenler ise tatlı reyonunun önünden ayrılamayacak. Çünkü Sandalyee Brasserie & Fine Cuisine’de her gün farklı tatlı çeşitleri vitrini süslüyor. Çilekli, frambuazlı ve kedi dilli mousse’dan gerçek İtalyan lezzeti Tiramisu’ya kadar tüm lezzetler, sizleri seçim yapmakta zorlayabilir. Günün tüm yorgunluğunu rahat bir atmosfer içinde atıp, günü enfes lezzetlerle noktalamak isteyenler için Sandalyee Brasserie & Fine Cuisine, tüm beklentilerin üstüne çıkıyor. Izgara kuzu karski’den Bambu sepette ıspanak, wasabi ve patates püresi ile servis edilen Lagos balığı’na kadar tüm yemekler, sizleri alışılmışın dışındaki lezzet noktalarına götürecek.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı