10 Kasım’da Atatürk için el ele!

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün sonsuzluğa yolculuğunun 78. yılında binlerce kişi, Fenerbahçe Orduevi ile Bostancı sahil yürüyüş yolunda bir araya gelip, “ATA’ya Saygı Zinciri” oluşturacak.

Kadıköy Belediyesi’nin organizasyonuyla 10 Kasım Perşembe sabahı bu sene beşincisi gerçekleştirilecek etkinlikte, saat 08.00 itibariyle Fenerbahçe Orduevi ile Bostancı sahili yürüyüş yolu arasındaki yaklaşık 6.5 kilometrelik güzergahta binlerci kişi ile “ATA’ya Saygı Zinciri” oluşturulacak. Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümsüzleştiği an olan saat 9’u 5 geçe ise saygı duruşunda bulunacak.

on-kasimda-ataturk-icin-el-ele-2

SU JETLERİ VE TEKNELER DE DESTEK VERECEK…

Saygı zinciri sonrasında tekneler de sahil boyunca kıyıya yanaşarak, sirenleriyle etkinliğe destek verecek, su jetleri geçişler yapacak. “ATA’ya Saygı Zinciri”, saygı duruşunun ardından hep birlikte söylenecek İstiklal Marşı ile sona erecek.

Atatürk
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün sonsuzluğa yolculuğunun 78. yılında binlerce kişi, Fenerbahçe Orduevi ile Bostancı sahil yürüyüş yolunda bir araya gelip, “ATA’ya Saygı Zinciri” oluşturacak…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı