Mutluluklar hep senin olsun Gizem

Bağdat Caddesi’nde yıllardır Polo Garage mağazasının müdürlüğünü yürüten başarılı iş kadını Gizem Yavuz, yeni yaşını dost ve arkadaşları ile birlikte Vino Surf & Turf’de kutladı.

Kardeşi Tolga Yavuz başta olmak üzere sevenlerinin sürprizleri karşısında duygu dolu anlar yaşayan Gizem; “Saklamıyorum, işte masa süslerimizde de kocaman yazıyor. 33 yaşıma girdim ve çok mutluyum. En güzel yaşımdayım” mesajı verdi.

gizem-yavuz-dogum-gunu-tolga-yavuz-vino-surf-turf-kadikoy-life-dergisi (4)

TOLGA YAVUZ: O BENİM ‘KÜÇÜK ANNEM’

Gizem Yavuz ile bağlarının abla-kardeşten çok öte olduğuna dikkat çeken Kulp Yapı Kurucu Ortağı Tolga Yavuz; “Annemiz çalışırken bana anneliği o yapardı. O benim küçük annem. Ben de onun abisi, babasıydım” diyerek, ablasına ömür boyu sağlık ve mutluluklar diledi.

gizem-yavuz-dogum-gunu-tolga-yavuz-vino-surf-turf-kadikoy-life-dergisi (3)

GERÇEK DOSTLAR GRUBU…

Klasik arkadaşlıklardan çok öte birbirine sıkı sıkıya bağlı olan dostlar, Vino Surf & Turf’un ünlü şefi Fevzi Usta ve eşsiz sunumuyla Recai Ayçiçek’in balık menüleri eşliğinde keyifli bir akşam yemeğinin ardından pastalarını keserek doğum gününü kutladı. Buluşmaya katılanlar arasında Beyaz TV’de Ego Medya tarafından yapımı gerçekleştirilen Sağlık Zamanı programının sunucusu tanınmış diş hekimi Dr. A. Doğan Bircan, Kulp Yapı Ortakları Sercan Özen ve Erkan Ökten, Arkad Yapı ortaklarından Orkan Öztürk, Marj Yapı ortaklarından Hüseyin Budak da vardı. Ekranların ilgiyle takip edilen programı Sağlık Zamanı’nın ana sponsoru Kulp Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Yavuz; “İş adamının boş vakti yoktur” diyerek, Bağdat Caddesi Göztepe’deki mekanda sektörünün sevilen ismi A. Doğan Bircan ile gündeme yönelik değerlendirmelerde de bulundu.

Kulp Yapı
Gizem Yavuz ve Tolga Yavuz kardeşler…
Kulp Yapı
Beyaz TV’de Ego Medya tarafından yapımı gerçekleştirilen Sağlık Zamanı programının sunucusu tanınmış diş hekimi Dr. A. Doğan Bircan ve Kulp Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Yavuz…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı