House müzik sevenlerin yeni adresi; Nişantaşı Stalk

House müzik konseptli Nişantaşı Stalk, ünlü isimler ve seçkin davetlilerin katılımıyla kapılarını açtı. Mekan, farklı konsepti ve tarihi havası ile gelen davetlilerinden tam not aldı.

Ülke genelinde birçok rezidans ve projelere imza atan Kasapoğlu Yapı’nın kurucusu Kaan Konancı; “House müzik tutkunu olmam sebebiyle, bu tutkumu yaşatacak bir proje yapmak istedik ve Nişantaşı Stalk’ı açtık” dedi. Açılış organizasyonunu Engin Taşkıran’ın üstlendiği gecede birçok ünlü isim, kırmızı halıda boy gösterdi.

Nişantaşı Stalk

AÇILIŞ ÜNLÜLER GEÇİDİNE SAHNE OLDU…

Gecenin ilk performansını, yakın zamanda baba olan Ozan Çolakoğlu sergiledi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Çolakoğlu; “Şu an yurtdışında olan Tarkan, İstanbul’a geldiğinde ilk olarak Stalk’a gelecek” şeklinde konuştu. Açılışına ünlü akınının olduğu Stalk’ın gecesine Turgay Kıran, Tuğba Ekinci, Aydan Kaya, Umut Akyürek, Sinan Akçıl, Betül Arım, Survivor Mert Palavaroğlu, Denizhan Kınacıgil, Nilay Dorsa, Ahmet Selçuk İlkan, Nuri Alço, Bahar Öztan, Pınar Eliçe ve birbirinden ünlü isimler katıldı. Nişantaşı Stalk, doğaya destek kapsamında açılış gecesine gelen her bir isim için fidan dikimi sağladı.

Diğer Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close