Aydoğan ve Ekşi ailelerinin mutlu günü

İnşaat dünyasının iki güçlü firması Aydoğan İnşaat ve Ekşiler İnşaat, bu kez ortak bir mutluluğa imza attı. Aydoğan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Aydoğan’ın oğlu Alican Aydoğan, hayatını Ekşiler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hızır Ekşi’nin güzel kızı Elif Ekşi ile birleştirdi.

ali-can-aydogan-3

GÖRKEMLİ DÜĞÜNDE UNUTULMAZ SAHNELER YAŞANDI…

15 Ekim Cumartesi gecesi Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen düğüne çok sayıda davetli katıldı. İş ve siyaset dünyasından birçok tanıdık ismin katıldığı görkemli düğünde unutulmaz sahneler yaşandı. Elif Ekşi’nin nikah şahitliğini Azerbaycan Milletvekili Ruşen Şükür Rızayev, eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Ekşioğlu Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Ekşi ve Emrah Ekşi; Alican Aydoğan’ın nikah şahitliğini ise 23. dönem TBMM Başkanı Köksal Toptan, İSO Meclis Başkanı ve Kale Group Başkanı Zeynep Bodur Okyay, Muhammed Aydoğan ve Canalp Gündoğdu yaptı.

Düğünün ayrıntılarını, Kadıköy Life Dergisi’nin Kasım &  Aralık 2016 sayısı sayfalarında okuyabileceksiniz…

ali-can-aydogan-1
Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen düğüne çok sayıda davetli katıldı. İş ve siyaset dünyasından birçok tanıdık ismin katıldığı görkemli düğün, unutulmaz sahneler ile hafızalara kazındı…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı